1. Modele produkcja zakończona
 2. Aygo

AYGO

Miejski styl bycia

ZAPROJEKTOWANE, ABY ZASKAKIWAĆ

Dynamiczne i zwrotne AYGO było autem stworzonym do jazdy w mieście. Jego niezwykła pakowność i komfort jazdy zaskakiwały, podobnie jak ogromna liczba wersji i akcesoriów pozwalających stworzyć auto idealnie dopasowane do oczekiwań i charakteru właściciela.

ZALETY

 • WYJĄTKOWY DESIGN

  AYGO przez lata charakteryzowało się nowoczesnym wyglądem dzięki takim detalom, jak trójwymiarowy grill czy podkreślającym dynamikę nadwozia światłom do jazdy dziennej i tylnym światłom pozycyjnym w technologii LED.
 • UCIECZKA OD ZGIEŁKU MIASTA

  Komfortowe wnętrze w bardziej wyrafinowanej kolorystyce z unowocześnioną tablicą rozdzielczą o trójwymiarowym designie pozwalało zrelaksować się podczas jazdy. Podróżowanie AYGO było jeszcze większą przyjemnością dzięki zwrotności, kompaktowym rozmiarom i łatwości w parkowaniu.
 • APPLE CARPLAY* I ANDROID AUTO™

  Interfejsy Apple CarPlay* i Android Auto™ były wyjątkowym wyposażeniem w klasie aut miejskich. Przesyłanie obrazu i dźwięku ze smartfona, odbieranie połączeń, odtwarzanie muzyki i korzystanie z map oraz innych aplikacji dostępnych na urządzeniu przenośnym nigdy nie było prostsze.
  * Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

   

NASTĘPCY AYGO

W gamie Toyoty znajdziesz wiele aut dopasowanych do miejskiego stylu życia.

 • AYGO X

  Miejskie auto, które oferuje wysoką pozycję za kierownicą, zwrotność, łatwość parkowania i doskonałe wyposażenie? Tak, teraz to możliwe!
 • YARIS

  Doskonały design, przemyślane rozwiązania technologiczne, komfort i oszczędny napęd hybrydowy. Oto auto, które sprawia, że nie musisz z niczego rezygnować.

UŻYWANE JAK NOWE

 Jeśli szukasz używanego modelu AYGO, zpoznaj się z ofertą Toyoty Pewne auto, w ramach której kupisz używane auto z gwarancją. Oferta Dilerów Toyoty obejmuje jedynie wyselekcjonowane modele w najlepszym stanie technicznym i z autentycznym przebiegiem. Kup swoje wymarzone auto i ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.

GALERIA

*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.