Oferta specjalna
Umów się na przegląd - jesteśmy otwarci
231 900 zł
Moc maksymalna
258 KM
Maks. moment obrotowy
400/1550-4400 Nm/obr./min
Przyspieszenie 0–100 km/h
5.2 sek

TOYOTA GAZOO RACING

Odkryj sportową stronę Toyoty. Poznaj modele GR, które przyspieszają bicie serca, oferując osiągi i technologie sprawdzone na torze, a także linię GR SPORT charakteryzującą się niezwykłym designem i bogactwem wyposażenia.

Ruszaj po zwycięstwo

Powrót legendy

Inspirowana 50-letnim dziedzictwem nowa Toyota GR Supra oferuje emocje w czystej postaci. Entuzjaści docenią doskonałe połączenie mocy, równowagi i zwinności stanowiące klucz do niezrównanej radości z jazdy.

  • Skondensowane ekstremum

    Koncepcja „skondensowanego ekstremum” odnosi się bezpośrednio do nadwozia samochodu, na którego wygląd wpływają trzy elementy: krótki rozstaw osi z dużymi felgami i szerokim rozstawem kół, dwuosobowa kabina oraz długa maska.

  • Dusza Supry

    Toyota Supra jest obecna w motoryzacyjnej popkulturze od ponad 40 lat i cieszy się ugruntowaną pozycją legendy wśród fanów sportowych samochodów, kina i gier komputerowych.

  • Mocne wrażenia

    Toyota GR Supra doskonale sprawdza się zarówno w ruchu drogowym, jak i na torze wyścigowym. Turbodoładowany 3-litrowy, rzędowy, 6-cylindrowy silnik generuje 340 KM i 500 Nm momentu obrotowego, pozwalając przyspieszać od 0 do 100 km/h w 4,3 s.

Sportowy charakter

Nisko położony środek ciężkości, optymalny rozkład masy i wyjątkowo sztywna konstrukcja nadwozia to elementy składające się na prawdziwie sportowe auto. Dzięki takim parametrom nowa Toyota GR Supra rozpala emocje i zabiera kierowcę w świat pełen niezapomnianych przeżyć.

Toyota GR Supra

Wyścigowe DNA

Nowa Toyota GR Supra to owoc doświadczeń zebranych przez zespół TOYOTA GAZOO Racing podczas rywalizacji na torach całego świata. Typowo rajdowe właściwości nowej wersji auta dają optymalne parametry oporu powietrza i docisku aerodynamicznego podczas jazdy. Napęd na tylną oś czy smukłe nadwozie typu gran turismo tworzą samochód, który uwielbia szybkość.

Toyota GR Supra

Czyste emocje

Nowa Toyota GR Supra powstała jako sportowe auto w najczystszej postaci. Stworzono ją z myślą o przyjemności prowadzenia – krótki rozstaw osi i szeroki rozstaw kół pozwalają osiągnąć „złotą proporcję” 1,55, dzięki której auto odznacza się wyjątkową zwrotnością i stabilnością podczas dynamicznej jazdy.

Posłuchaj, jak brzmi GR Supra

[object Object]