1. Świat Toyoty
 2. Nowości
 3. Toyota Camry Prestige dostępna od ręki
4 września 2023

Do salonów wraca Toyota Camry

Specjalna oferta dla wersji Prestige z szybkim odbiorem

Do bieżącej oferty aut z szybkim odbiorem wróciła Toyota Camry. Bogato wyposażona wersja Prestige w specjalnej ofercie kosztuje od 184 800 zł. Przy zakupie można skorzystać z rabatu na dodatkowe akcesoria, a auto jest bezpłatnie znakowane technologią syntetycznego DNA.

Camry to komfortowa limuzyna Toyoty będąca globalnym hitem sprzedażowym marki. Ten elegancki sedan od 21 lat jest najpopularniejszym samochodem średniej wielkości W USA. Na początku 2019 roku – po 14 latach nieobecności – model ten wrócił na europejski rynek i od tego czasu jest chętnie wybierany zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne.

Camry zachwyca przestronnym wnętrzem, a duży rozstaw osi (2825 mm) znacząco wpływa na komfort jazdy także dla pasażerów zajmujących drugi rząd siedzeń. Bagażnik o pojemności 524 l jest pojemny i ma regularne kształty.

Imponujące właściwości jezdne Toyoty Camry to zasługa płyty podłogowej w architekturze TNGA, która gwarantuje lepsze rozmieszczenie elementów napędu przy jednoczesnym zmniejszeniu ich wymiarów. Camry ma wysoką sztywność nadwozia oraz nisko położony środek ciężkości, dzięki czemu prowadzi się pewnie i komfortowo.

Toyota Camry zachwyca też niskimi kosztami eksploatacji. Flagowy sedan marki został wyposażony w hybrydowy napęd o mocy 218 KM, który słynie z niezawodności oraz oszczędności. Średnie zużycie paliwa wynosi 5,3–5,6 l/100 km (wg normy WLTP).

Bogate wyposażenie

Camry już w podstawowej wersji – Comfort – jest autem bardzo dobrze wyposażonym. Standardowym wyposażeniem tej odmiany są systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, na które się składają takie rozwiązania, jak:

 • układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów,

 • asystent utrzymania pasa ruchu (LTA),

 • układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA),

 • inteligentny tempomat adaptacyjny (iAAC),

 • automatyczne światła drogowe (AHB).

Dodatkowo auto ma także dwustrefową klimatyzację z technologią oczyszczania i nawilżania powietrza Nanoe, fotel kierowcy z elektryczną regulacją w ośmiu kierunkach, światła w technologii LED.

Wybierając dostępną od ręki wersję Prestige, klient zyska m.in.:

 • 18" felgi aluminiowe z oponami 235/45 R18,

 • tapicerkę skórzaną (skóra syntetyczna) z elementami materiału,

 • fotel pasażera w pierwszym rzędzie siedzeń z elektryczną regulacją w ośmiu kierunkach,

 • system bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk),

 • przyciemniane szyby tylne.

W tej odmianie standardem jest też większy, 9" ekran dotykowy systemu multimedialnego Toyota Touch® 2, a także nawigacja satelitarna Toyota Touch® 2 with GO w języku polskim z 3-letnią aktualizacją map.

Za wersję Prestige zapłacimy od 184 800 zł, a suma korzyści przy zakupie wynosi 22 tys. zł. Dopłaty nie wymaga m.in. pakiet Cargo, który obejmuje ochronę podłogi bagażnika oraz pionową siatkę bagażnika.

Korzystne rozwiązania finansowe

Toyotę Camry Prestige można też sfinansować w ramach programu KINTO ONE, płacąc niskie miesięczne raty. W przeznaczonym dla przedsiębiorców Leasingu KINTO ONE auto w tej wersji kosztuje od 1634 zł netto miesięcznie. W ofercie dla klientów indywidualnych miesięczna rata to 2010 zł brutto. W obu przypadkach umowa zawierana jest na 3 lata, limit przebiegu wynosi 60 tys. km, a opłata wstępna to 10% ceny pojazdu.

Dostępne są też inne oferty finansowania. Z myślą o klientach indywidualnych Toyota Bank oferuje Kredyt Toyota Easy GR „Sezonowa wyprzedaż” ze stałym oprocentowaniem. W zależności od długości umowy wynosi ono 0% (24 miesiące) lub 3,99% (36 miesięcy), a niezmienność rat jest gwarantowana. W ramach oferty na 36 miesięcy Toyota Camry kosztuje miesięcznie od 1524 zł brutto, przy wpłacie własnej 40% i wykupie 40%.

Dla przedsiębiorców Toyota Leasing przygotowała produkt o nazwie „Leasing 103% + GAP – Sezonowa Wyprzedaż”. Rata miesięczna wynosi 3696 zł netto, przy umowie na 24 miesiące i wpłacie wstępnej 30% ceny pojazdu. Promocyjna oferta obowiązuje do 15 września 2023 roku.

 

Cennik Toyoty Camry

 

* Kalkulacja z dnia 1.08.2023 r.